| CoSmYn12 a întrebat:

vreau si eu niste filme comedie sa nu fie seriale, artistice nu conteaza cat de vechi sau cat de noi sunt... FundAAA.happy

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Monty Python and the Holy Grail (1975), Monty Python's Life of Brian (1979), Dumb & Dumber (1994), Austin Powers (seria), Harold & Kumar Go to White Castle (2004), Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008), Rat Race (2001), EuroTrip (2004), Road Trip (2000), Boat Trip (2002), Sex Drive (2008), Sex is Zero (2002), The New Guy (2002), Accepted (2006), Role Models (2008), Superbad (2007),The Hangover (seria), Due Date (2010), Van Wilder (seria), Miss March (2009), American Pie (seria), Scary Movie (seria).
Vizionare plăcută!

| Ezyo a răspuns:

Charlie St.Claude,Beastly,Frits En Freddy...

| olixandru a răspuns:

Uite cateva filme comedie care le-am vazut si mi-au placut :
1. The Hangover 2
2. The Hangover 1
3. Big Mommas 3
3. Big Mommas 2
4. Big Mommas 1
5. Horrible Bosses

| ChrissD a răspuns:

Intra pe youtube si cauta,, spitalul 9,, sau Mister Been