| xxID a întrebat:

Vreau si eu o lista de filme CU adolescenti. M-am uitat la multe si am ramas in pana. Ma puteti ajuta? Funda. happy kiss

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Vezi aici un top 100 de filme cu și despre adoleșcenți: http://www.imdb.com/list/ls057248868/

| Sn4k3 a răspuns:

Comedie :
21 and over
Project X
Horror :
Dark Summer
Jeepers Creepers 1, 2
Friday the 13th
See no evil
Demonic (parca)
Final Destination
Paranormal Activity 4-5
Venom
My Bloody Valentine
Unfriended
Aventura/Sf :
Journey 2
Jumper
Push
I am number four
The Hunger Games (seria)
Percy Jackson 1, 2
The Maze Runner 1, 2. Vizionare placuta!

| KatelynDragutza a răspuns:

Bună, îți recomand următoarele filme(crede-mă, sunt cool): Păcătoasa, Amurg, Ultimul cântec, The First Time, Swindle, Plăcinta americană și 10 lucruri care nu îmi plac la tine.) Succes! Și sper să îți placă.