| danybha99 a întrebat:

vreau si eu un fiilm pe care sa il vad cu niste prieteni ceva actiune care sa te tina in suspan sau o super comedie la care sa rad cu gura pana la urechi! Ma poate ajuta cineva? PLzz dau funda! MERSI

Răspuns Câştigător
| gago a răspuns:

Pai...iti dau din mai multe categorii:

Comedie:

Ace Ventura: When Nature Calls
Ace ventura: Pet detective
Rush hour 1/2/3
Groaza:

The mirrors 1/2/3
The ring 1/2/3/4

Actiune:

Stapanul inelelor 1/2/3
300 spartani
The expendables 1/2
War
Kiss of the dragon

dar mai poti cauta si cu steven seagal, jackie chan

3 răspunsuri:
| user5493 a răspuns:

Silver Linings Playbook

| LiviuCristy a răspuns:

Cred ca toti iti recomanda ceva ce s-a mai vazut dar ia de aici
Super troopers
Happy gilmore
si din seriile vechi da bune (uite-te bine la ele cu atentie pentru ca in fundal se petrec mereu scene haioase pe care le observi poate la o a doua vizionare) :
Seriile Naked gun (1, 2, 3)
Airplane
Monty Python and the Holy Grail - considerata cea mai buna comedie de milioane de oameni

| hop3btm a răspuns:

Frate, daca vrei sa razi bine de tot cu prietenii, uitati-va la American Pie(toate partile ) sau Scary Movie(toate partile ), dar in general iti recomand American Pie, nu o sa regreti. Sper ca te-am ajutat. Salut!