| LexTerOp a întrebat:

Vreau si eu un film bun, dar sa fie motivational cu bataie si chestii, sau ceva trailer ori ceva despre box motivational... Multumesc.
Ofer funda celui ce raspunde corect.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Southpaw
Creed
Never Back Down
Forever Strong

4 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Australia-trailer,iTunes
Invictus
The bucket list
Seabiscuit
The Joe Louis Story
Sons of Cuba

| nastasirobert a răspuns:

Eu iti spun filmul meu preferat cu lupte "blad and bone" daca nu l-ai vazut crede-ma ca o sa fii multumit

| bystefu a răspuns:

Fight Club
Celda 211
Felon
American History X
Rocky
Million Dollar Baby
Undisputed
The fighter
The Hurricane
Creed
Bronson

Incearca sa cauti filme biografice despre ce gen te intereseaza, adesea astea sunt cele mai bune. Bafta si vizionare placuta!

| LexTerOp explică:

Am vazut filmul Creed, multumesc tuturor happy. Chiar mi-a placut