| Kluwwww a întrebat:

SALUT TPU vreau si eu un film horror sa nu mai dorm la noapte laughing) dau funda!

12 răspunsuri:
| LOLA33 a răspuns:

The Grudge (sunt mai multe parti)

| Matt24 a răspuns:

Paranormal activity 1, 2, 3, 4 si nu mai dormi o saptamana

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi scumpirile care au intrat in vigoare de azi, o să te i a spaima, iar nu uita de intretinere aia e fălci 4 rolling on the floor

| faramatania a răspuns:

13 Eerie
No One Lives
In Their Skin
The Wicked
[Rec] seria
Inbred
Drag Me To Hell
The Grudge
Friday The 13th
The Haunting In Connecticut 2: Ghosts Of Georgia

| Frank51 a răspuns:

Incearca Jaws
Sau ''I am legend'' daca nu mai vrei sa dormi

Mai sunt sickSaw
- The Ring
- Mama
- Casa de ceara
- The descent (super)
- [REC]
- The unborn
- 28 Days Later

Si Wrong Turn... funda?

| Zoey112 a răspuns:

Paranormal activity
final destination

| mabell23 a răspuns:

Nu stiu, eu am vazut Mama 2013 si m-am speriat ingrozitor...Bine grafica nu e de exceptie, dar mesajul cat si filmul in sine te sperie de-a binelea.Insa,daca nu te-am convins iti recomand o serie de Final Destination(daca iti plac cele cu premonitii) sau One Missed Call, The human Centipede(iti recomand 1, deoarece 2 e cam deochait sa zic asa).

| OanaBeautiful a răspuns:

The Exorcist big grin

| GeogiiMwa a răspuns:

ăăă THE RING 1 şi 2 sau CASA DIN CEARA laughing sigur o sa iţi placă puppy dog eyes
Fundăă?

| Sergiu2k12 a răspuns:

Friday the 13th, Nightmare on elm street, Silent hill

| Eu_Vali_1993 a răspuns:

Incearca Sinister!
happy