| andreyy96 a întrebat:

Salut tuturor,
As vrea si eu subtitrarile in romana de la Friday Night Lights ( serialul) de la sezonul 2 pana la 5.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ip dinamic sa ai man ok

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fii atent

asta cauti pe google Seriale Downloader

dai acolo cautare isi descarca si traducerea si serialu rapid

| andreyy96 explică (pentru RAY):

L-am descarcat si tot nu gasesc subtitrarea, decat in engleza, pe regielive.ro st decat vreo 2 episoade din sezonul 2 straight face

| RAY a răspuns (pentru andreyy96):

De ce nu faci cum am spus eu? ce am spus eu descarci o aplicatie de pe un blog cu aia descarci serialu tot cu traducere, site ul e pe banii da na cum nu avem s-a facut o aplicatie care descarca fisierul video tot cu traducere, ai un program sa intru in pc tau?

| andreyy96 explică (pentru RAY):

Pai poti intra cu teamviewer

| RAY a răspuns (pentru andreyy96):

Da-mi mesaj prin TPU cu parola si id

| RAY a răspuns (pentru andreyy96):

Ip dinamic sa ai man ok