| oanaa999 a întrebat:

Salut tuturor! Cine stie cand incepe sezonul cinci din jurnalele vampirilor?:d... funda

Răspuns Câştigător
| GOtiCKAsasin a răspuns:

Apare pe data de 11 octombrie 2013 si va avea 13 episoade. Sper ca te-am ajutat FUNDA!happy

4 răspunsuri:
| alissa6 a răspuns:

Au anuntat cei de la cw ca incepe in octombrie dar nu stim data exacta

| faramatania a răspuns:

The Vampire Diaries (5 x 01-TBA), va apărea Joi 10 Oct. 2013

| prettygirlXO a răspuns:

Buna, a aparut deja sezonul 5 ep 1 subtitrat dar ep 2 nu a aparut inca, (the vapires diaries) big grin...

| alissa6 a răspuns (pentru prettygirlXO):

Cee? nici nu au incepu filmarile

Întrebări recente