| XDanyX007 a întrebat:

Salut tuturor :D
Am si eu o problema
Am creeat un forum cu serialul Naruto e super dar e o problema
Normal doar eu ar trebui sa intru in panul de adminstrator...
Dar poate toata lumea. sau cred ca toti admini... nu pot sa aleg cine sa poata? sau macar sa fiu doar eu!
va rog help
Va dau sh siteul
http://92824488.forumgratuit.ro/forum

1 răspuns:
| Deleb a răspuns:

Uh, nu am mai lucrat la un forum de 3 ani, dar cred ca te pot ajuta.
Dai la Utilizatori & Grupuri, iar acolo iti vor aparea doua grupuri, Adminitratori(asta trebuie sa fie invizibil si sa fi doar tu in el ) si Moderatori. Acolo in dreptul grupului de administratori e o rotita galbena, dai pe ea si te va da la membrii, setarile si permisiunile celor din grup.