| Davidioni11 a întrebat:

Salut, va rog frumos sa ma ajutați și pe mine sa găsesc un film.
Nu știu numele dar pot sa va zic detalii.
Sunt o echipa de hoti sau de escroci de bijuterii tineri la un momentan se da unul din ei drept sultanul din Brunei dacă nu ma înșel, dacă știți ceva anunati-ma și pe mine, va mulțumesc.

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Da da te anuntam cand incepe meciu, nici o problema laughing

| GabiDumitrescu a răspuns:

Https://www.imdb.com/title/tt0240772/ sau Twelve, sequelu'. Nu mai stiu exact care dintre ele, dar cred ca la astea te referi.

| Mirelawdym a răspuns:

Recomand 2 girls one cup! Foarte interesant si dragut din care pot iinvata multe!