| ralughi a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti cand urmeaza episodul 14 din bona mea e un vampir!

Răspuns Câştigător
| oana166666 a răspuns:

Nu o sa mai iasa. Vanessa Morgan(Sarah) si-a dat demisia de la locul de munca(Disney Channals-My Babysistter 's A Vampire)Asta e ce mi-a zis ea(Vanessa Morgan). Adresa de Facebook a ei: http://www.facebook.com/profile.php?id=100003340931605 Nu mint sa stiii ca eu am mai vazut pe la alte fete ca vorbeau ce nasol e ca nu o sa mai iasa si deaste sper ca te-am ajutat funda?

1 răspuns:
| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a răspuns:

nu apare ep 14. s-a terminat primul sezon care a avut 13 ep. prin aprilie urmeaza al doilea sezon tot cu 13 ep.