| anabelisa a întrebat:

Voi ce puteti sa-mi spuneti despre filmul Titanic? V-a placut?

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

Pai parerea mea este ca Titanic este un film foarte bun, cu o poveste foarte frumoasa, si care ar impresiona pe oricine!
Love Titanic:*

10 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Mie imi place nu de geaba o primit oscaruri... ii fain. merita vazut big grin

| georginika a răspuns:

In fiecare am ma uit la Titanic laughing)... mi-a placut si o sa`mi placa in continuare love struck

| LoveAngel223 a răspuns:

Mia placut asa de mult ca l-am vazut de 13 ori
deja stiu si replicile

| Fluffy a răspuns:

Titanic este unul din cele mai bune filme facute vreodata, un film care reda un adevar istoric dureros, un film care va ramane in istorie si la care alte generatii si generatii se vor emotiona vizionandu-l.
Dupa vizionarea sa am ramas cu melodia exceptionala a lui Celine Dion love struck

| ILied a răspuns:

Pai, tuturor le-a placut. Deoarece acum e concurenta inre Avatar, un film foarte frumos si e si in cinematografe 3d, si intre Titanic, care nu l-am vazut, dar dupa parerile altora cred ca e foarte frumos. Oricum, eu raman la filmul meu preferat, Heroes.

| marcel_7822 a răspuns:

Pai mie mi-a placut un pic as spune ca chiar da ca e vechi are si episoade unde e interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai frumos film din istoria filmelor lacrimogene. Eu una daca as avea timp l-as viziona si de 20 de ori pe saptamana.

| anabelisa explică:

Nu acum am vazut filmul, dar am vrut sa vad ce parere aveti despre el.

| alexandra14 a răspuns:

Acum l-ai vazut? xaxaxaxaxbig grin big grin. da este un film foarte frumos.este unul dintre cele mai bune filme si mi-a placut chiar foarte mul.cand eram mai mica ma uitam foarte des la el happy

| PeeWeeVi a răspuns:

Buna! ce parere am? este un film extraordinar! chiar daca este vechi are un farmec minunat si povestea ffilmului foarte bine gandita.