| Maly_8260 a întrebat:

Spuneti filmul care v-a placut cel mai mult

Răspuns Câştigător
| AxyAxii a răspuns:

Mirror(1, 2) :X

14 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

A walk to rememberlove struck

| girl95 a răspuns:

The Notebook

| CM7YRE a răspuns:

Prince Of Persia The Forgotten Sands happy

| Eyleen a răspuns:

August Rush

| Gumitsăă a răspuns:

Trlogia "Lord of the rings" si "Avatar"

| adyzone a răspuns:

Gladiator!

| valThina a răspuns:

August rush, black swan, the butterfly effect. merita vazute happy

| miriapo7 a răspuns:

Easy A

| D[:x] a răspuns:

Turistul: (si o mica descriere)

În filmul Turistul, Johnny Depp interpretează rolul unui turist american al cărui flirt cu o necunoscută va conduce la o întreagă cavalcadă de intrigi şi pericole, plus o poveste de dragoste.

Aflat în timpul unei călătorii neprevăzute în Europa pentru a-şi vindeca inima rănită, Frank (Depp) o întâlneşte pe Elise (Angelina Jolie), o femeie senzaţională, care-i iese în cale intenţionat. Pe fundalul romantic al Parisului şi Veneţiei, povestea lor evoluează rapid în momentul în care cei doi se trezesc implicaţi într-un joc mortal de-a şoarecele şi pisica.

Finalul este unul de`a dreptul surprinzator si neasteptat.

| Narocius a răspuns:

The Shawshank Redemption.

| AsiSoyYo a răspuns:

2012 :d

| Sk8kOsMyN a răspuns:

Resident Evil: Afterlife 3D.

| raulmen a răspuns:

Mirror

| OnutzaTheDreamer a răspuns:

Black Swan