| Sylvye a întrebat:

Voi va uitati la serialul,, Pretty Little Liars``? Cine credeti ca e,, A``?

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Am auzit ca "A" este sora geamana a lui Alison, in carte, iar in serial este Alison, dar este si Mona. Sa vedem acum ce va urma in al patrulea volum "Incredibil".

| ThinkAgain a răspuns:

Buna!
si eu ma uit.
e superrr:X
il iubesc:X:X:X
cred ca e politistul acela care invenstigheaza cazul lui Alison sau... poate ca e chiar Jenne(nu mai stiu exact cum se scrie...ma refer ca fata oarba)

tu cine crezi ca e?

| stormer a răspuns:

Eu ma uit dar nu inteleg ce ai intrebat:"A''

| mariacool a răspuns:

Cred ca e politistul ala Garet sau cum il cheama!

| ammy1998 a răspuns:

Eu cred ca Gerett sau Jenna nu cred ca Jason sau cum lo fi chemand pe fratele lu Alison e A.