| Andrei20049 a întrebat:

Salut.
Vreau filme la fel ca "Rapirea"
Imi puteti scrie multe care sunt la fel ca filmul menționat mai sus.

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Bănuiesc că te referi la Abduction (2011), cu Taylor Lautner. Nu există filme identice. Există însă filme action/adventure cu adolescenți/tineri aflați, cât de cât, în situații asemănătoare: Alex Rider: Operation Stormbreaker, I am Number Four, American Ultra, Wanted, Hanna, The Cold Light of Day, Jumper

1 răspuns:
| AlbuAlexArthur a răspuns:

Poate Left behind. Nu stiu la ce film te referi, dar poate am dreptate XD