| TheDarkDragon a întrebat:

Salut.Vreau sa imi spuna cineva cum e serialul "the walkng dead". Stiu ca e co zombie, dar vreau sa stiu daca e de groaza, sau ceva in genul "WwZ" cu Brad Pitt.

1 răspuns:
| melinda114 a răspuns:

Pai. Eu "The walking dead" il urmaresc din 2011 si pot sa spun ca este un serial bun si merita vazut. Nu este la fel ca " WwZ" pentru ca, sti, in orice serial/film zombii sunt altfel. Este bun "TwD", te tine cu inima la gura, mai ales ca un sezon il da odata pe an si in octombrie o sa apara s05. Este de groaza in multe momente. Urmareste.l ca o sa iti placa. big grin Bafta!