| TheFuture46 a întrebat:

Salut, vreau sa stiu parerea voastra, a cuiva care a vazut SG-1, SG Atlantis si SG Universe.
Eu am vazut doar SGU, si mi-a placut mult, dar am vazut ca au mai fost si alte seriale, SG-1 si SGA, care au multe sezoane.
Eu vreau sa aflu cat mai multe informatii despre Antici, cine a construit Destiny.
Asa ca m-am uitat la filmul StarGate din 1994, si l-a primul episod din SG-1, mi se pare o mega prostie, cacaturi cu egipteni, paraziti din burta.
Merita sa continui 10 sezoane, sau pana la sezonul 7 (asa am citit eu pe net), ca de acolo apar si Anticii? sau pot sa sar chiar la SGA?

1 răspuns:
| Nelu62 a răspuns:

Poti sari la "Stargate: Atlantis" unde ai sa te lamuresti mai bine ce e cu Anticii.