| Minifig7 a întrebat:

Vreau sa vad un film numit Snow bride 2013 subtritrat in romana dar nu gasesc subtritrat in romana. Doar fara subtitrare. Va rog sa imi ziceti un site unde lasi putea gasi sau chiar un link spre film.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa rulezi filmul in BS PLayer conectatla internet si iti va cauta automat subtitrarea.Initial bs playerul gaseste subtitrari in limba engleza dar aduci limba romana in lista si iti va gasi, daca exista subtitrari in lb romana.