| TheSeventhSin a întrebat:

Salut, vreau si eu cateva seriale si filme in care sa existe un personaj psihopat dar totodata interesant (cred ca asta-i cuvantul potrivit).
Ma refer la personajul ala la care toate femeile vor sa fie cu el dar el are o parte intunecata.
Cum ar fi Grey din filmul "Fifty Shades of Grey" sau Roman Godfrey din serialul "Hemlock Grove".

10 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

G.Dincă from Caracal!

| TheSeventhSin explică (pentru gabicoo):

Esti amuzant, ce pot sa zic.

| Ineys a răspuns:

Psihopat nu e sinonim cu atragator pentru femei.

| TheSeventhSin explică (pentru Ineys):

E foarte adevarat ce zici, dar eu ma referam la tipul ala care arata sa zicem bine si e psihopat.
De cele mai multe ori psihopatii isi ascund partea aia intunecata, si cand te astepti mai putin te omoara ori se joaca cu tine (Eventual pana mori sau se plictiseste de tine).

| Alexuţ02 a răspuns:

Negan din The Walking Dead, dar o sa ai de asteptat pana o sa-l vezi ca apare prin serial

Ghicitorul / Pinguinul din serial Gotham

Ivar the Boneless din Vikings

Damon Salvatore din The Vampire Diaries

Da Vinci din Da Vinci Demons, mai mult tocilar decat psihopat, dar merge

Nu prea stiu serial sa combine psihopatul cu atractia prea mare din partea femeilor catre el.

Dar, iti recomand Gotham. e plin de psihopati serialul ala

| Gabriel9707 a răspuns:

Este un serial cu un psihopat, dar nu este vorba de mai multe femei, doar de una.

https://www.imdb.com/title/tt7335184/?ref_=nv_sr_srsg_1

| Maxxxi a răspuns:

Damon Salvatore din serialul The Vampire Diaries, e putin psihopat si are un umor negru super ingenios, e personajul meu preferat din serial.

| vass19 a răspuns:

Ar fi Dexter, este interesant si personajul principal arata bine dar nu-i foarte multa actiune

| vass19 a răspuns:

Sau Hannibal