| motanwwe a întrebat:

Salut vreau si eu niste filme horror nu conteaza daca sunt vechi sau noi, nu vreau cu zombii in afara de mama sau drag me to hell sau paranormal activity le-am vazut ceva horror care sa ma sperie. Cel mai horror va primi Funda.

Răspuns Câştigător
| andreea7214 a răspuns:

Ti-as scrie, dar ar dura prea mult.Mai bine iti alegi de aici :http://www.cinemagia.ro/filme-horror/

| motanwwe explică (pentru andreea7214):

Cum fac sa vad filmele ca nu stiu?

4 răspunsuri:
| AleeMtf a răspuns:

American Horros Story e serial, Dexter tot serial, filme : Vineri 13, let me in, the eye, the orphanage, misterul gemenilor, the ring. Succes :*

| KillerGremory a răspuns:

Saw este o serie de filme horror

| Annașiatât123 a răspuns:

Filmul Evil Dead sau Seria Saw happy