| traficanta4 a întrebat:

Vreau si eu sa-mi recomandati niste filme horror Funda

5 răspunsuri:
| justme4yours a răspuns:

The Grudge de preferat 2, e cel mai inspaimantator, Insidious1, 2, The Exorcist, Scream 1, 2, 3, 4, Vineri 13, House of Wax, Black Christmas

| faramatania a răspuns:

Texas Chainsaw 3D
The Cabin In The Woods
Grave Encounters 1 și 2
Drag Me To Hell
Friday The 13th
Martyrs
The Unborn
You're Next
And Soon The Darkness
Carriers
The Crazies

| ZuZumonster a răspuns:

Evil dead!

| andreea13deea a răspuns:

Vineri 13 ( Friday 13th ) e horror dar are si momente de dragoste, comedie... e super calumea

| dutzu1992 a răspuns:

Wrong Turn 1, 2, 3, 4 nu ti-as indica sa te uiti singura, Insidious 2, Devil inside,Women in black, The speak, Paranormal activity, Mama, Sinister sper sa-ti placa si ultimu cel mai inspaimantator care si pe mine m-a pus la pamant ii Grave encounters vizionare placuta