| Hugify887 a întrebat:

Ce Filme de pe Netflix horror imi recomandati? Vreau horror rau

Răspuns Câştigător
| Alex1208 a răspuns:

Annabelle, Vineri 13, Slenderman, Pact cu diavolul. Și mai este încă unul foarte horror, Cartea morților, cred că îl găsești pe HBO, dar dacă nu ai caută-l pe google.

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Silent hill
Saw
Wrong turn
The grudge.

| movi a răspuns:

Annabelle, Eli si daca vrei sa incerci si serial horror recomand the haunting of hill house si haunting of bly manor.

| Batmanel a răspuns:

Am vazut cateva... insa majoritatea sunt slabute pe Netflix (in special productiile proprii) apeleaza la prea mult gore fara horror sau se bazeaza pe cateva secvente "jumpscare" si cam atat. Un titlu tin minte care-l recomand (desi eu tind spre cele horror psihologic) The Platform 2019,