| Denis9925 a întrebat:

Salut, ziceti-mi si mie un serial cu adolescenti sau cu supernatural

Răspuns Câştigător
| IDontKnowWho a răspuns:

Teen wolf, Supernatural, The vampires diaries, The originals
Teen wolf---> este vorba despre niște adolescenți și niște vârcolaci.
Supernatural--> 2 frați care vânează diferite chestii supranaturale.
The vampires diaries--> Niște vampiri și o fată de care 2 frați vampiri se îndrăgostesc și niște dubluri +vârcolaci+hibrizi+ vrăjitori+ călatori. (E super The vampires diaries ți-l recomand)
The originals--> Are unele personaje din The vampires diaries dar e vorba de vampirii originali și niște batalii între vrăjitoare și vampiri și vârcolaci.
Sper că ți-am fost de ajutor.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

TVD
The Originals
Teen Wolf

| faramatania a răspuns:

The Tomorrow People, Believe, From Dusk Till Dawn: The Series, The 100, TVD,PLL,Hemlock Grove,Teen Wolf,Gossip Girl, The O.C., Blue Mountain State, Awkward, Skins

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala curajului.3 filme de exceptie.

| 49Days a răspuns:

El barco

| gabriella12 a răspuns:

The Vampire Diaries ♥

| Ionuț_Cosmin_1999 a răspuns:

The Walking Dead.e un serial tare

| byby18bubu a răspuns:

Pretty Little Liars(PLL), Teen Wolf, LOL(eu ma uit la PLL, chiar e fain serialul)