| Eduardd_Caba_1996 a întrebat:

Ziceti-mi si mie filme horror cu adolescenti sau filme cu chesti supernatural cu adolescenti, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Vladd97 a răspuns:

De ce vrei neaparat cu adolescenti? Alea sunt cele mai de **** filme cu acelasi scenariu. Se duc la cabana in excursie si vine un mostru si ii mananca pe toti pe rand...
Uita-te la filmele astea daca vrei sa nu dormi: The haunting in connecticut 1 si 2, Insidious 1 si 2, Evil Dead, The Conjuring, Sinister(Asta nu te sperie foarte rau, dar e povestea prea smechera), As above so below(asta e cu adolescenti)

3 răspunsuri:
| Krixxus a răspuns:

Cabin in the wood
crazy bitches
as above, so below
drag me to hell
carrie
wrong turn
evil dead
animal
horns
zombeavers
wolf creek
piranha 3D
piranha 3DD

toate cu adolescenti, toate horror big grin

| Eduardd_Caba_1996 explică (pentru Krixxus):

Am vazut mare parte din ele.