| Andrei1989 a întrebat:

Salutare, am si eu o nelamurire, mi-am rezervat un bilet la Imax Afi Cotroceni la ora 23:45 si mall-ul se inchide la 1... e cumva vreo eroare ora filmului sau a mai rezervat cineva la ora aceea si este ok?

Răspuns Câştigător
| SorinLebron1981 a răspuns:

Nu e nici eroare. Mall se inchide dar cei de la cinema nu au treaba cu asta vi se deschide sa iesiti. Am fost si eu la Imax Cotroceni si am iesit la 1 si ceva era totul gol doar paznici. si La Plaza mall se intampla la fel si in Baneasa idem

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate stiu sunt intrari si iesiri separate.Nu are treaba cu mall-ul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai treaba, magazinele se inchid, mall ul ramane deschis sa iei de la cinema, nu te inchide nimeni inauntru

| Doctorfishadi a răspuns:

Cred ca este de fapt o eroare!