| SyL3nT a întrebat:

Salutare!
Am vazut pe youtube un trailer cu un film de comedie : era un batran si un copil care facea foarte multe lucruri rele parca au stricat un tort de nunta si parca spunea ca sunt intamplari pe moment adica reale!

Dau funda cine stie cum se numeste filmul

1 răspuns:
| CoquineNoire a răspuns:

Nu poti intra la istoricul vizualizarilor tale de pe youtube pentru a posta videoclipul aici, sa vedem despre ce e vorba?
doar nu crezi ca vom cauta noi acum toate trailerele in care apar mosi, copii si torturi de nunta.