| omega457 a întrebat:

In urma cu ceva vreme am vazut un film in care era vorba de un cuplu si o batranica...care stateau in aceeasi casa. Cei doi tot timpul aveau probleme cu batranica,(ceva de genul batran si nelinistit)nu puteau sa doarma noaptea pentru ca dadea volum televizorului la maxim si tot felul de lucruri din acestea facea batranica.Era comedie
Imi spune cineva cum se numeste filmul?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

DUPLEEEEEEX big grin trebuie sa fie Duplex, daca nu e, il recomand, are aceeasi idee happy