| jakkyjakk a întrebat:

Salutare, cine ma ajuta și pe mine cu niște seriale sau filme cu gay? Cu persoane adulte. Mai in vârstă... Mulțumesc frumos

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Noteaza-ti: Brokeback Mountain (2005), Kill Your Darlings (2013), Total Eclipse (1995).
Mai este si acest film, dar nu este vorba despre un cuplu gay, ci despre o persoana gay care a schimbat lumea intr-un moment de rascruce: The Imitation Game (2014). Mult noroc si sper ca te-am ajutat.

9 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

LOL bro, doar cauta pe pornhub
,, old gay sex,, laughing laughing laughing

| jakkyjakk explică (pentru brokxy):

Hahahah, serios? Văii nu m.am gândit la asta?

| Metalblo a răspuns (pentru brokxy):

Direct funda laughing

| jakkyjakk explică (pentru Metalblo):

Direct fundă? Indirect fara fundă? laughing rolling on the floor

| kevin9 a răspuns (pentru Metalblo):

Sau direct in fund laughing laughing laughing

| jakkyjakk explică:

In afara sa râdeți și sa faceți mișto va mai duce capul sa faceți altceva?

| darrio2007 a răspuns (pentru jakkyjakk):

Nu era mai bine sa ti le cauti singur, ca să nu mai facă nimeni misto?

| jakkyjakk explică (pentru darrio2007):

Daca nu scriai asta

Filozof rămâneai!

| darrio2007 a răspuns (pentru jakkyjakk):

Daca ai scris asta inseamna ca nu te deranjeaza ca altii sa râdă de tine.

| Apokales a răspuns (pentru jakkyjakk):

Noteaza-ti: Brokeback Mountain (2005), Kill Your Darlings (2013), Total Eclipse (1995).
Mai este si acest film, dar nu este vorba despre un cuplu gay, ci despre o persoana gay care a schimbat lumea intr-un moment de rascruce: The Imitation Game (2014). Mult noroc si sper ca te-am ajutat.