| Tzutzik a întrebat:

Salutare,dati-mi ceva cintece,triste? de dragoste, intr-un cuvint frumoase cu un sens profund!

Fundita!

7 răspunsuri:
| jrockfreak a răspuns:

Eu stiu o gramada, dar nu stiu daca te obisnuiesti cu ele. Daca cuvintele balade rock japoneze iti zice ceva... daca te intereseaza, raspunde si iti trimit cateva link-uri cu traducere cu totwinking

| AbbyXQuinn a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=eUMwFaXTM3s [de la asta am plans :(]

http://www.youtube.com/watch?v=BgHyLIwShvg

http://www.youtube.com/watch?v=7x8wPt8xarE

Si cum a spus si Souleaterz, asculta Seconhand Serenade..sunt superbe melodiile. :)

Sper ca te-am ajutat. :*

| souleaterz a răspuns (pentru AbbyXQuinn):

Mersi ca ma sustii big grin

| AbbyXQuinn a răspuns (pentru souleaterz):

Cu placere laughing Oricand big grin laughing

| souleaterz a răspuns:

Iti recomand Secondhand Serenade toate
tongue

| cry99 a răspuns:

Adele -someone like you
adele don't you remember
adele-turning tables
mie una imi place mult adele si mai gasesti si tu altele.
sper ca ti-am fost de ajutor.

Întrebări recente