| Uniserver a întrebat:

Salutare dragilor! Am şi eu o întrebare pentru show-ul Vacanţa Mare. Caut melodia cu "Ciomu" dacă o mai ştiţi, unde parodiau ei acel eveniment cu doctorul şi tot odată melodia de la Activ - Doar cu tine. Îmi aduc aminte până şi versurile dar nu ştiu unde o mai pot găsi, din ce spectacol făcea parte?

Versurile erau ceva de genul:

Am şi bisturiu
Acum începe beleaua,
Vă că-mi tremură mâna,
E de vină cafeaua

Refren: "Noaptea ştiu ce-ar vrea, să hrănească câinii cu ea, hai suiete pe masă şti că poţi lasă... să ţi-o hâc hâc hâc în 3"

Răspuns Câştigător
| Funkypad a răspuns:

Https://ok.ru/video/2372981426746

| Uniserver explică (pentru Funkypad):

Mulţumesc frumos. Sărbători fericite, sănătate şi multe bucurii!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Caută o pe Youtube anii 2009-2010 poate vei da de ea

| Uniserver explică (pentru CristiDinBucuresti):

Era înainte sau după ăsta: Vacanta Mare - Ardeleanu si Unguru la nastere (spectacol) care nu mai e pe YouTube, l-am găsit pe Google. Dar fix în cadrul ăstuia, cum s-o numi oare tot spectacolul sau unde a fost? Mi se pare că înainte de a începe secvența accea din videoul de vreo 6 minute, era melodia respectivă, înainte pe YouTube

| dipankar07990 a răspuns:

Bună ziua, întrebați aceeași sarcină pe helperqna.com și echipa noastră de experți sau alți membri vă va răspunde în câteva minute, complet gratuit și fără publicitate.