| Mirela a întrebat:

Am nevoie urgent de : trupa voltaj la sfarsitul oricarui concert canta un refren ceva d genu " dar va avem pe voi" [nu. mi mai aduc aminte versurile sad ] cine. mi poate spune in ce mel. le gasesc pe youtube? sau oriunde alt undeva big grin [stiam ca erau in clipul de la melodia -doar odata- dar nu mai gasesc sad ]
Fundita!

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Super refrenuu si tupra melodia se numeste crede iar versurile sunt pe la sfarsit iata link-ul

http://www.youtube.com/watch?v=LfYAfqDYQbo

2 răspunsuri:
| matraguna1 a răspuns:

Voltaj - Crede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca asa versuri au cantat voltaj sau calin ioga asa ca nu-ti face visuri ca exista asa versurihappy