| Steam321 a întrebat:

Salutare frățiilor vreau sa îmi spuneți și mie niște seriale dacă stiti dar sa nu te plictisești, eu pana acum m-am uitat la Prison Breake nota 10 Braking Bad nota 10 Vikings nota 10 și recent Sons of Anarchy nota 9 as vrea niște seriale la fel de bune ca acestea cu acțiune poveste

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Sigur o sa-ti placa si Game of Thrones, face parte din serialele astea de ''10''
Ar mai fi Lost
The Mentalist
Suits

| Crash94 a răspuns:

Better call Saul (are legătură cu Breaking Bad).
Game of Thrones.
Arrow.
Dexter.
Fargo.
Suits.
Lie to me.
The Sopranos.

| Mariaaaavev a răspuns:

Pretty Little Liars, chiar daca multi zic ca-i de domnisoare happy Crede-ma ca nu-ti dai seama cand se termina..sau Supernatural. Stiu un film psihologic genial. Te lasa praf! Se numeste The Loft

| Ciubotele a răspuns:

Te poti uita la The Walking Dead.Este un film foarte bun

| Mitica50Cai a răspuns:

Astea sunt seriale vazute de mine toate sunt bune dupa mine :
• True blood
• Breaking bad
• The vampire diaries
• Banshee
• Prison break
• Spartacus
• Dexter
• The walking dead (Sezon:07)
• Arrow (Sezon:05)
• Fear the walking dead (Sezon:03)
• Z-nation (Sezon:03)
• Vikings (Sezon:04)
• The 100 (Sezon:04)
• Game of Thrones (Sezon:06)
• Lucifer (Sezon:02)
• The Originals (Sezon:04)
Astea sunt seriale pe care nu le am vazut dar am auzit ca sunt bune:
• Gotham
• Westworld
• Sherlock
• The Blacklist
• 13 Reasons Why
• Taboo
• The Wire
• iZombie
• Wolfblood
• Mr. Robot