| Blayan18 a întrebat:

Seriale ca Prison Break,Dexter,Sons Of Anarchy, in mare parte sa fie super bune nu neaparat lungi, ca cele mai scurte is si cele mai bune, ceva asa palpitant sa te faca sa mai vezi inca unu si inca unu si sa nu te plictiseasca niciodata! Funda

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Mayans MC,Animal Kingdom, Money Heist, Breakout Kings, The Night Of, The Divide (2014),Rectify,The Night Manager

| Alexuţ02 a răspuns:

Riverdale
Blacklist
Frontier
Arrow
DC Legends of Tommorow
Narcos
Narcos : Mexico
Daredevil
La casa de papel

| GirlOnline81 a răspuns:

Lost
The mentalist
Vikings
The Tudors

| mihaicelsfant a răspuns:

Grimm,breaking bad dale o sansa... crede-ma ca nu te va dezamagiii. zi-mi daca te-ai apucat de vreo unu

| Blayan18 explică (pentru mihaicelsfant):

Am vazut breaking bad

| Flammachiu a răspuns:

The Punisher
Hannibal
ray donovan
taboo
vikings
game of thrones
the last kingdom
HAPPY!
misfits
suits

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Flammachiu):

Ce parare ai despre the last kingdom?

| eden1986 a răspuns:

Pshiologia crimei te tine concentrat, The Walking Dead Season super mai ales la inceput, game of thrones e pentru adulti e istoric, Grimm,