| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a întrebat:

In aprilie am fost in excursie cu scoala si am vazut pe prima tv un film la ora 12 noapte.Stiu ca se numea Jurnalul Diavolului dar nu il gasesc nicaieri pe internet nici in romana nici in engleza si vreau sa il dav online.Personajul principal este o fata care seamana putin cu avril lavigneai o cheama Ursula. Ea gaseste un jurnal intr-un cimitir si toate relele pe care ea le scrie acolo se indeplinesc.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| BigBadSheep a răspuns:

Devil's Diary se cheamă... Acum caută-l pe google că este şi online