| JustForFewSeconds a întrebat:

Am nevoie de subtritarea la filmul "Devil's Diary" din 2007 (jurnalul diavolului)...este vorba despre o fata, Ursula, care a gasit un jurnal intr-un cimitir, prietena ei Dominiq incearca sa o ajute, dar in final Ursula moare deoarece jurnalul ajuns pe maini rele i-a venit de hac... vreau subtritarea caci nu gasesc pe site-ul folosit de mine va rog vreau repede! fundita!

2 răspunsuri:
| b1997 a răspuns:

Pai scrii la google:peteava Diary 's Diary (ca peteava este un site cu subtritare)

| b1997 a răspuns:

Sii iesimla o pitzza ceva?happy