| lisa00yuki a întrebat:

Salutare, își aminteşte cineva de un desene animat în care jucăriile/ursuleții de pluș (nu îmi amintesc sigur) prindeau viața și se mișcau și distrau atunci când stăpânii plecau? Imi amintesc ca principallul personaj era un ursuleț de plus, mai erau și alți ursuleți de plus iar ei aveau o carte importanta frumos decorata.
Posibil sa fi încurcat cumva ceva dar sper ca cineva își va putea aminti și sa îmi spuna, mulțumesc.

P.S. Este un serial cu mai multe episoade nu un film ca Povestea Jucăriilor.

Răspuns Câştigător
| Henrypericolpublic a răspuns:

Pai sunt mai multe, vezi care e :
-doctorița plusica

-The secret life of toys (parcă așa era)

-benjamin și prietenii săi de plus

-winnie the pooh (dar acolo apare și stăpânul Cristoferobin când aceste jucării se mișcă)

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Acum, vezi și tu, daca e acesta:

The Secret Life of Toys ( Series (1994– )
https://www.imdb.com/title/tt0108920/

| Edmonds2342 a răspuns:

Doctorița pluşica

| Henrypericolpublic a răspuns:

Pana la urma ai descoperit care era desenul?

| Gabriel2424 a răspuns:

Eu imi aduc aminte de povestile lui Andersen Povestitorul.