| Georgikul a întrebat:

E pe TV un serial ( animat) si imi place foarte mult, dar nu am timp sa ma uit la televizor si sunt in urma
Pe internet nu gasesc toate episoadele, si in plus s-au incurcat cu niste episoade au sarit peste unu.
Stiu sunt mare nu mai sunt de desene, dar mie imi plac cum sunt cei mari care iubesc anime-urile
Desenul animat se numeste Dragonii in marele necunoscut
Ce sa fac sa vad toate episoadele

Răspuns Câştigător
| AlexiaCojan a răspuns:

Pai in primul rand nu ar trebui sa iti pese de parerea celotlalti. Daca tie iti plac desenele animate, uita-te la ele. Adica nimeni nu te poate convinge sa te uiti la ce vrea el/ea daca tie nu iti place. Desenele la care vrei sa te uiti poti sa il cauti in engleza daca intelegi, sau daca nu daca il gasesti pe Youtube cautalo cu subtitrre tot in engleza si traducel pe google translate. Acum cunosc o pagina de desene la care ma uitam cand eram mai mica: Desenefaine.ro si acum ca sa caut seriale ma uit la P9 sau Vtube. Sper ca te.am ajutat.

| Georgikul explică (pentru AlexiaCojan):

E putin cam greu sa le traduc si toatea aste pe Youtube am dat subtitles dar nu arata subtitrarile.
Si pe toate site-urile sunt aceleasi episoade...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La desene poti sa te uiti si la 40 de ani
Vad ca nu e desenul pe net

| laurentiu442 a răspuns:

Caută în engleză