| anonim_4396 a întrebat:

Salutare lume. Caut un film care l-am vazut mai demult dar nu mai stiu cum se numeste, am sa descriu din el poate va dati seama. O fata chinezoaica parca strange fete de pe strada si le antreneaza intr/o inchisoare, le pune apoi sa se bata intre elee in cusca pana se omoara, intr un final raman 3 cele mai bune.

1 răspuns:
| FlorinBboy a răspuns:

Acestea merg la oameni cu bani, in pat ii maseasa pe spate pana gasesc un punct mai slab la coloana vertebrala apoi cu varful degetelor le rupe coloana si ii omoara. din cele 3 fete ramase 2 sunt bune prietene din copilarie iar una e mai nenorocita...