| Sibienii a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu numele filmului, sau macar al actorului din aceasta filmare?
Multumesc anticipat!
https://www.facebook.com/clipuri.cool/videos/11657735101 10349/

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Actorul se numește Colin Hanks.

| Sibienii explică:

Ma uit ca am primit deja doua raspunsuri, dar din pacate niciunul nu corespunde. Actorul (am stat azi noapte ca tot n-am avut somn, si am cautat) se numeste Daniel Bernhardt (nu Colin Hanks) iar filmul este Precious Cargo, nu The House Bunny. (e un film de actiune, nu comedie)