| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva numele acestei melodii?
https://www.facebook.com/roland.birsan/videos/9126354087 72900/

Multumesc anticipat! Dau fundita si vot la primul raspuns corect.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ஐDownplay - The One Who Laughs Last
https://www.youtube.com/watch?v=tChbvW-l5Ao
^.^ ✌

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Merci mult! ^w^

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing le ai cu melodiile, nu gluma.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nici nu știam melodia dar am scris pe Google : „ You're advancing... watch... into the sea " și așa mi-o apărut, bineînțeles nu pe toate le poți găsi așa dar merită să încerci ^^
Eu-s un fel de shazam *între timp, s-o ars cartofii prăjiți* sad

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Am incercat si eu dar cu alte cuvinte... sad
Shazam? Unde am mai auzit asta? thinking

Eh, ai grija sa iasa cartofii buni ^_^

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Rip cartofi prajiti sad condoleante. imi pare rau.
ai pierdut o cina gustoasa sad

de fapt pranz, era 2 cand ti s-au ars...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Shazam este o aplicație cu, care găsești aproape orice melodie, zic aproape căci, mi-a făcut surpriza de a nu găsi niște melodii. De aceea trebuie să ai mai multe metode de găsit melodii ca cea pe care ți-am zis-o.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Merci! #2 Nu stiam de aplicatia asta. Poate o sa-mi fie utila big grin