| Marko556 a întrebat:

Salutare, mai demult am vazut un film horror in care o femeie este blocată noaptea in padure într-o masina, iar cineva o terorizeaza, doar atat tin minte, imi puteți spune cum se numeste filmul?

8 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu mai căuta să te uiți la astfel de filme. Dacă nu vei avea tu probleme, atunci copii tăi se vor naște cu probleme.
Dacă ne-am obișnuit să ne placă un lucru rău, asta nu înseamnă că nu ne va afecta pe noi sau și pe cei cărora le vom da naștere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimg):

Lasă că și-așa generația asta e de tot râsu, cu panarame, cringe, jocuri, plăceri...Asta e

| anonimg a răspuns (pentru anonim_4396):

Și încă este puțin ce am zis mai sus. Dar nu știu ce este mai rău: că realitatea este inspirată din filme, sau că filmele sunt inspirate din realitate?
Noi oamenii ne transformăm în bine sau în rău, depinde de ceea ce privim. Aceasta este o educație, care dacă am fi lipsiți de ea am ajunge mai rău decât cazul din Caracal.
Noi putem ajunge să ne placă răul, sau să îl urâm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wind Chill
Sper ca ăsta e filmul pe care il cauti.
Vizionare placuta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil era Evil Dead

| SanL a răspuns:

In toate filmele horor ai fie o femeie blocata in masina, fie o padure si cu siguranta cineva care terorizeaza pe altcineva. laughing