| bygutzul a întrebat:

Nu gasesc nicaieri subtitrare la filmul Rebel in the Rye 2017 MULTI COMPLETE BLURAY-iTWASNTME. Cine ma poate ajuta? Dau funda

Răspuns Câştigător
| CristiQWwwww a răspuns:

Uite un link poate te ajuta https://www.divxfilmeonline.com/......in-romana/

1 răspuns:
| ziftode a răspuns:

Am cautat si eu cu cea mai buna metoda pe care o stiu si nu gasesc subtitrari in romana, DELOC, la nici o versiune a filmului
asa ca ce a postat Cristi pare singura solutie pentru subtitrari in romana, care nu stiu cum de are, DAR ARE!winking