| andreyb22 a întrebat:

Salutare oameni buni! As vrea sa ma uit la filmele cu Bourne dar nu stiu daca merita vazute. Ce parere aveti despre filme?

2 răspunsuri:
| Zenicide a răspuns:

Sunt filme destul de reusite, recomand. Mult mai reusite decat filmele astea noi trase pe banda rulanta. Daca iti plac filmele cu si despre conspiratii o sa iti placa sigur.

| perladunarii a răspuns:

Salut, eu le-am vazut pe toate si mi-au placut! Sunt foarte tari, acum depinde si de ce genuri de filme iti plac!