| elcosmin a întrebat:

Recent am vazut ca e un nou serial mako mermaids, in care in sezonul 3 sau 4 reapare rikki din h2o. Nu stiu cum sa fac sa il gasesc. Pe netflixul altcuiva aparea, pe al meu nu apare... de ce pe al meu nu apare? Stiti o alta modalitate de a putea urmari serialul?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca online, insa nu garantez ca e 100% sigur, daca merge pe Netflix ul altcuiva, poti sa il intrebi cum ii merge, sau sa incerci un vpn bun(as merge pe varianta asta)
Sper ca am ajutat cumva, vizionare placuta!