| 4nt0ny0 a întrebat:

Salutare!
Saptamana asta m-am uitat la filmele "Suicide Squad" si "Deadpool"
Pana apare Deadpool 2 imi puteti recomanda niste filme SF si actiune asemanatoare cu cele mentionate mai sus?

Răspuns Câştigător
| Skippy223 a răspuns:

Toate filmele Marvel sunt cu super eroi si sunt comice intr-un fel.
Ant-man, Green Lantern(Actorul Deadpool este Green Lantern), Guardians of the Galaxy; astea 3 seamana mai mult cu cele mentionate.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

X men Apocalypse

| Ghostrider332 a răspuns:

Ghos rider e cel mai tare pentru o sculta prezentare scrie pe Youtube ghost rider epic music an video.

| icewolf a răspuns:

Amazing spiderman 2 filmul cu omul electro, Journey 2 insula misterioasa

| Vraciu2016 a răspuns:

Trebuie sa te uiti la Logan. E aparut recent asa ca nu vei gasi o varianta HD. Daca nu ai rabdare poti sa te uiti la o varianta HQ (o gasesti cumva pe net)
Logan e al 3-lea film din seria Wolverine (Nu X-men). Pe langa asta e ultimul film in care Hugh Jackman va juca rolul lui Wolverine