| Avenger1337 a întrebat:

As dori daca se poate sa descopar numele unui film pe care l-am vizionat cu ceva timp in urma(desi filmul banuiesc ca este mai vechi - probabil perioada 1995 - 2002. Din ceea ce imi aduc eu aminte actiunea se desfasoara in China, iar filmul incepe cu scene de lupta de strada. Un luptator alb( nu stiu numele actorului) este angajat de catre un om de afaceri britanic in a-l ajuta sa gaseasca o comoara ascunsa intr-o pestera, iar pe urmele lor se afla un grup periculos(gen mafia Chinei) care doresc de altfel comoara. Finalul filmului surprinde toate personajele decedate mai putin respectivul luptator alb care porneste la drum, avand de altfel si comoara.

Multumesc anticipat pentru raspunsuri, dau funda primului raspuns care se dovedeste a fi si cel corespunzator big grin

PS: Luptator alb >- alb ca si rasa, iar actorul seamana foarte bine cu Jason Statham.

1 răspuns:
| CorNNeL a răspuns:

Nu stiu de ce zici tu, dar iti recomand 2 filme Fast and furios [Versiunea noua aparuta] si Karate Kid