| Dragos707 a întrebat:

As dori niste filme gen Taken, never back down, Beatdown sau gen fast and furios.

4 răspunsuri:
| 8imal a răspuns:

Vezi aici : http://www.filmebunesub.com/

| samysamy a răspuns:

Riddick (Cu VinDiesel), Elysium, Undisputed 1, 2, 3 (daca ti-a placut Taken iti vor placea si aceste serii), Parker(Cu John Staham) tot de la Staham ceva mai vechi Transporter 1, 2, 3 big grin Viz. placuta! big grin

| Codblackops a răspuns:

Blood and bone, warrior 2011, The Tournament, Fighting, Blood out 2011.

| AnimeFreakMonster a răspuns:

Este un film nou care abia a aparut in 2013, se numeste '' Elysium ". Este exact genul asta de film. Sincer e unul dintre cele mai bune filme pe care le-am vazut! Incearca-l! Sigur ti-ar placea! happy