| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca stiti cumva cand va aparea sezonul 2 din,, Violetta‘‘? Dau funda! big grin, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Music2 a răspuns:

Posibil pe 28 septembrie.
funda? :3

4 răspunsuri:
| inconscient a răspuns:

Probabil mai dureaza. Eu personal cred ca il vor difuza dupa ce se vor termina filmarile.

| dodicuta a răspuns:

Cand la noi s-a terminat sezonul 1, in Argentina (unde a fost filmat serialul) s-a terminat sezonul 2.
Trebuie tradus si dupa dublat in romana deci, o sa mai dureze ceva.
Decat sa iti dau informatii eronate, mai bine iti zic ca va incepe in 2013. Uite de unde am aflat:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Violetta

| TofanCristi a răspuns:

După ce se termină reluarea!

| Catarga a răspuns:

Dupa ce se termina reluarea, adica pe 30 septembrie.