| frankyminune a întrebat:

Salutare TPU,cau o reclama de cateva zile insa nu o mai gasesc si nu mai stiu exact la ce se facea acea reclama, reclama din cate imi amintesc era o masina trecand in mare viteza din care se auzea o melodie faina,un barman care dadea cu matura recita ceva de genu param pam paaaa, api iesea afara la o ora fixa timp in care trecea acea masina cu aceiasi melodie. ma poate ajuta cineva sa o gasesc?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Salut, este o reclama la Renault Clio

http://www.youtube.com/watch?v=OX0EVN5hLgw

| frankyminune explică (pentru johnnny123):

Mersi frate, funda este a ta, o meriti din plin, eu am cautat cred ca mai bine de 2 ore aceasta reclama. ma distreaza la maxim. multumesc fain

| johnnny123 a răspuns (pentru frankyminune):

Ma bucur ca te-am ajutat :-) Si eu o vazusem cu mult timp in urma si mi-a ramas in cap