| IamDavidC a întrebat:

Salutare TPU! Ce părere aveți despre personajul Moga Stărlătescu? Merită să mă uit la filmul în care este personaj principal? (acela cu Radu Trestariu și cu August Prostul, nu mai știu clar cum se numea…)

3 răspunsuri:
| Florian80 a răspuns:

L am vazut.eu zic ca merita sa te uiti. dupa aia sa vezi ce parere ai.

| IamDavidC explică (pentru Florian80):

Nu știu, prietenii mi-au spus că nu este așa de bun și nu prea aș vrea să îmi pierd banii (deși filmul e din 2022, nu a fost piratat încă de nimeni)

| mogastrl a răspuns (pentru IamDavidC):

Nu știu frate, eu zic (din punct de vedere al unui simplu spectator) că filmul este o capodoperă cinematografică.