| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut filmul Death Note? Ce parere aveti despre el? Ce personaj va place cel mai mult? Eu cred ca Death Note e un film foarte tare. Ador filmul si de asemenea personajul L. :X :Xhee hee

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am vazut. Foarte fain. Mie imi place Ryuk.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Da, este şi film... şi nu e neapărat interzis minorilor sub 15 ani...happy

Cât despre film, normal că îmi place de L, dar şi cei doi demoni sunt interesanţihappy

| Bishop a răspuns:

Au facut si film? Eu stiam ca Death Note este un serial anime (interzis sub 15 ani). Oricum ma mai uitam din cand in cand, e super.

| Andromedda a răspuns:

Am vazut si desenele si filmul...cred ca mi-a placut mai mult filmul(pentru ca in desene o cam lalaie;)) )
Pai in desene imi place de:L, Kira, Misa, Ryuk;))
Si in film de :L, Misa, Ryuk:D
Ai vazut L change the worLd?(ii tot cu actoru din death note)
II fain:D
Uite melodia aia ce apare in desene:
http://www.youtube.com/watch?v=_uUVX376U4M&feature=related
Uita-te si la primele episoade din desene ca is faine
:D

| Andromedda a răspuns:

Me too

| ILikeToKnow a răspuns:

Am vazut filmele.Sunt doua.Si desi sunt reusite, nu se pot compara cu animeul.Story-line-ul e schimbat in film.Ca personaj imi place Light:X:X:X (si in film si in anime) si e personajul meu favorit. Te sfatuiesc sa te vezi animeul. E mai bun si o sa iti placa L si mai mult.Sau poate o sati placa si N, succesorul lui L.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vazut si cateva episoade din anime. Imi place mai mult filmul. big grin

| uNu_2249 a răspuns:

L-am vazut si euwinking
Chiar am ramas impresionat de acest film.